Marcin Chydziński

Trener

Marcin Chydziński

Jestem absolwentem wydziału scenariuszowego PWSFTiT w Łodzi,  wydziału pedagogicznego na UW oraz Szkoły Coachów w ramach Akademii TROP. W ciągu ostatnich 10 lat ukończyłem również około 400 h kursów związanych z występowaniem publicznym, komunikacją i sprzedażą w instytucjach w całej Europie  (około 300 h za granicą).  Uwielbiam szukać nowych ćwiczeń, aktywności i łączyć ze sobą rzeczy pozornie do siebie nie pasujące.

 

Od 2006 roku prowadzę indywidualne oraz grupowe coachingi i  warsztaty. 7 lat spędziłem w Centrum Nauki Kopernik, gdzie odpowiadałem między innymi za stworzenie i rozwój projektu pokazów naukowych.

 

Specjalizuję się w przepływie informacji. Głównymi obszarami są wystąpienia publiczne, autoprezentacja, komunikacja, kontakt z klientem. Moim ukochanym ?dzieckiem? w Solution jest mój autorski projekt Filharmonia Przywództwa, w którym wspieramy menedżerów w zwiększeniu samoświadomości na temat własnego stylu zarządzania. Bardzo lubię prowadzić rownież Transition i Ciąg Menedżerski.