O nas

„Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.”

Tom Peters

 

O nas

Jesteśmy firmą konsultingową z zakresu doradztwa personalnego obecną ponad 25 lat na polskim rynku. Działamy na terenie całego kraju. We współpracy z klientem dążymy do stałej, bliskiej i długofalowej współpracy – niektórzy nasi klienci są z nami od samego początku działalności. Zawsze staramy się poznać organizację klienta – jej silne i słabe strony, zagrożenia i możliwości rozwoju. Pozwala nam to efektywnie pomagać, nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Nasz zespół to doświadczeni konsultanci biznesu. Mamy stałą kadrę – zatrudniamy większość konsultantów na wyłączność. Stawiamy na rozwój organizacji poprzez rozwój kadry. Dzięki elastyczności, wiedzy i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania naszych Klientów.

 

Naszymi partnerami merytorycznymi są:

 

Holenderska firma doradcza GITP – www.gitp.com 

Duński instytut zarządzania Mannaz www.mannaz.com
mannaz

Kim jesteśmy? Zgranym zespołem ludzi, którzy razem mają ponad 150 lat stażu pracy w doradztwie i zarządzaniu. Łączymy różne umiejętności, bo każdy z nas ma inne wykształcenie, wcześniejsze doświadczenia i specjalizację. Do każdego Klienta i jego oczekiwań podchodzimy indywidualnie, pomagamy w harmonijnym rozwoju i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Nie mamy „standardowych” projektów: średni okres naszej współpracy z klientem to 6 lat.

Z czym można nas porównać? Z rakietą typu „fire and forget”: wskaż nam cel, pozwól działać i zajmij się swoimi sprawami. Namierzając cel, staramy się poznać Twoją firmę i jej specyfikę, rozmawiamy, a co najważniejsze – uważnie słuchamy. Następnie zaprezentujemy Ci, jak widzimy sytuację, jakie są możliwe rozwiązania, i wspólnie zaplanujemy poszczególne kroki.

Za co cenią nas klienci? Od ponad 20 lat mówią nam to samo: za elastyczność, jakość i szczerość. Naprawdę poświęcamy czas na zrozumienie potrzeb i dopasowanie się do ich oczekiwań. Zawsze jesteśmy blisko klienta, rozumiemy go, szanujemy jego specyfikę i nigdy nie proponujemy gotowych rozwiązań. To jest powód, dla którego klienci lubią z nami pracować; niektórzy robią to od 18 lat i ciągle nam ufają.

Szczerość? To podstawa consultingu. Zdarza nam się odmawiać klientowi realizacji jego pomysłu. Bywa to dla niego trudne, ale jeszcze się nie zdarzyło, aby z tego powodu zrezygnował ze współpracy. Interesują nas tylko te projekty, które naprawdę trwale rozwiązują problemy i przynoszą wartość.

SOLUTION W LICZBACH
24
lata działania
6000
dni szkoleniowych
35000
przeszkolonych osób
5000
uczestników sesji AC/DC
5.6
ocena uczestników szkoleń w skali 1-6

KLIENCI O NAS

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasz sukces uwarunkowany jest wyłącznie sukcesem naszych Klientów.

Klienci