Viktoriya Trudnowska

Viktoriya Trudnowska

Trener, coach, facylitator, moderator Design Thinking Institute
Od 12 lat rozwijam firmy i zespoły, łącząc pasję pracy z ludźmi z umiejętnością przekazywania wiedzy w sposób praktyczny i poparty doświadczeniami biznesowymi. Ukończyłam Szkołę Trenerów Wszechnicy UJ, Szkołę Facylitacji Pathways, Instytut Kognitywistyki Macieja Bennewicza (Certyfikowany Coach Biznesowy), akredytowane przez ICF studium coachingu NOVO (Certyfikowany Coach Zespołowy), program World Institute for Action Learning (Coach Action Learning) i program Moderatora Design Thinking Institute. Specjalizuję się w szkoleniach z umiejętności liderskich i usprawnieniu efektywności zespołów, wykładam na Uniwersytecie Gdańskim i SWPS. 
 
Moim talentem jest wprowadzenie takiej atmosfery, w której każdy – od liniowego brygadzisty do Prezesa, czuję się „normalnie”. Może odetchnąć, zdjąć maskę, przyjrzeć się rzeczywistości firmowo -zespołowej i wypowiedzieć się szczerzę i spokojnie na każdy temat. Sprawiam, by każdy miał swoje miejsce i czas i aby liderzy lub całe zespoły odzyskały motywacje i sprawczość.
 
Prywatnie – uwielbiam gubić się i odnajdywać w uliczkach nieznajomych miast, stapiać się z życiem lokalnym, próbować kuchni ulicznej, głaskać zwierzaki i zagadywać starców.