Anna Parteka

Senior konsultant / Trener / Coach 

Anna Parteka

 

Jestem absolwentką SGGW oraz podyplomowych studiów MBA University of Strathclyde i GFKM. Z Solution pracuję od 20 lat. Wcześniej przez 5 lat zarządzałam obsługą klientów w szkołach językowych.

 

Zarządzam dużymi projektami ocen i rozwoju dla klientów Solution. Jestem konsultantem-ekspertem oraz trenerem, facylitatorem i moderatorem. Prowadzę warsztaty i szkolenia dla zespołów oraz kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla, a także programy rozwoju talentów. Skupiam się na rozwoju umiejętności miękkich, usprawnianiu współpracy w zespołach, poprawie komunikacji oraz budowaniu zaangażowania. Jestem także certyfikowanym asesorem, licencjonowanym doradcą kariery i rozwoju oraz praktykiem MBTI, coachem ICC i mediatorem.

 

Poza Solution prowadzę również zajęcia na uczelniach i jestem ekspertem projektów EFS. Łączę różne talenty i umiejętności, które bardzo przydają mi się w pracy konsultanta. Klienci cenią mój profesjonalizm i doświadczenie w różnych obszarach HR oraz zaangażowanie i partnerskie podejście do współpracy.

 

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uwielbiam poznawać i zachwycać się wciąż nowymi miejscami – podróżując, jeżdżąc na rowerze lub wędrując pieszo.