Martyna Broda

Martyna Broda

Ukończyłam studia magisterskie z filologii angielsko-hiszpańskiej, jak również studia podyplomowe i kursy z trenerstwa, coachingu i coachingu zespołowego. 
 
W pracy łączę różne światy:, głównie zarządzam swoimi dwoma firmami oferującymi usługi edukacyjne jak również współpracuję z firmami z różnych branż o obszarach, trenerstwa, coachingu indywidualnego i doradztwa. Wykładam w WSB w Wrocławiu oraz w IPRI w Krakowie.  Piszę książki z zakresu rozwoju dla dzieci i młodzieży współpracując z wydawnictwami Mamania oraz Debit oraz okazjonalnie  prowadzę zajęcia rozwojowe dla dzieci i rodziców w szkołach i przedszkolach.
 
 Większość mojego czasu zajmuje prowadzenie  coachingów, warsztatów, facylitacji  i szkoleń również w ramach akademii lidera  dla zespołów oraz kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla. Skupiam się na rozwoju umiejętności miękkich, usprawnianiu współpracy w zespołach, poprawie komunikacji oraz budowaniu zaangażowania. W ostatnich latach pogłębiłam też wiedzę z zakresu budowania odporności psychicznej poprzez szkolenia i wprowadzanie programów budowania odorności psychicznej w organizacjach. 
 
Klienci cenią  moje praktyczne doświadczenia oraz ich różnorodność. Umiem zbudować szybko poczucie bezpieczeństwa i zaangażowanie uczestników moich procesów dzięki dobremu przygotowaniu, pasji do metodyki i różnorodności form pracy i sposobów angażowania uwagi. Lubię dynamiczne tempo i różnorodność w pracy z ludźmi. Wielu klientów powtarza, że potrafię łączyć empatię i delikatność z dużą konkretnością i wymaganiami.
 
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Uprawiam różne sporty: jogę, bieganie, narty, rolki, pływanie, siłownia. Sprawia mi przyjemność teatr, koncerty, podróżowanie, czytanie książek, uczenie się i zajmowanie rozwojem osobistym poprzez medytację, wizualizację, oraz różnego rodzaju kursy i ćwiczenia.