Robert Przybyłek

Konsultant / Trener

Robert Przybyłek

Jestem absolwentem wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Wiedzę i doświadczenie uzupełniłem podczas ponad 16-letniej już przygody z Solution. Uwielbiam pracować z ludźmi i dla ludzi. Pomagać im rozwijać ich umiejętności. Lubię swoją pracę i wierzę w to, co robię. Podczas szkoleń zawsze jestem pełen energii i zapału do pracy.

 

Klienci cenią mnie za profesjonalne podejście do prowadzonych projektów. Z kolei uczestnicy prowadzonych przez mnie szkoleń podkreślają ich dopasowanie do realiów ich pracy oraz elastyczne podejście. Specjalizuję się w budowaniu programów szkoleń menedżerskich prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla menedżerów (często nowomianowanych) pierwszego szczebla w firmach produkcyjnych – to ponad 80% mojej aktywności w Solution (jestem wiodącym trenerem z tego zakresu w firmie) prowadzeniu szkoleń rozwijających umiejętności menedżerskie i komunikacyjne menedżerów średniego i wyższego szczebla prowadzeniu warsztatów rozwiązujących problemy (np. poprawiających proces komunikacji w zespołach) prowadzeniu projektów oceny metodą Assessment/Development Centre.

 

Poza pracą jestem szczęśliwym ojcem dwóch cudownych nastolatków: Patryka i Ulki. Nikt nie uczy lepiej cierpliwości niż one :).

 

Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną na tematy pozazawodowe miej świadomość, że prędzej czy później skończymy rozmawiając o muzyce :). Kocham muzykę. Uwielbiam słuchać jej w domu, w samochodzie oraz na żywo, na koncertach… Uwielbiam też brytyjski humor, szczególnie spod znaku Monty Pythona.