Łukasz Kunz

Trener biznesu

Łukasz Kunz

Przede wszystkim jestem praktykiem zarządzania, który przez wiele lat jako lider i menedżer z sukcesami przewodził dużym zespołom w tak uznanych firmach jak IKEA czy Starbucks. Prowadziłem kilka sklepów IKEA i zarządzałem marketingiem tej firmy w Polsce. W Starbucks zaś odpowiadałem za największy w kraju region sprzedaży z około trzydziestoma kawiarniami.

 

Po latach liderowania górę nad biznesem i czynnym zarządzaniem zaczęli brać jednak ludzie i moja pasja do wspólnego z nimi rozwijania wiedzy i kompetencji dotyczących komunikowania się czy zarządzania. Bezcenne są tu zarówno moje doświadczenia szefowskie jak i te związane z rolą międzynarodowego trenera wewnętrznego w centrali IKEA W Holandii. Pomaga również wiedza teoretyczna nabyta podczas studiów Executive MBA (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie) czy na podyplomowym kursie zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Moje motto „Wszystko jest możliwe” zadziałało w tym przypadku bezbłędnie – po zdobyciu tytułu Certyfikowanego Trenera Biznesu (Szkoła Trenerów Akademii SET) realizuję teraz swoją pasję dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z innymi i pomagając im lepiej zrozumieć świat biznesu oraz zbudować kompetencje, które uczynią z nich lepszych pracowników czy szefów. Swoją wiedzę i umiejętności w zakresie coachingu doskonalę obecnie w Szkole Coachów Akademii SET.

 

Prywatnie uwielbiam rekreacyjny sport (rower, bieganie, rolki, badminton) oraz spacery z żoną i psami w naturze. Energię ładuję na rockowych koncertach i muzycznych festiwalach, sam od niedługiego czasu grywam też na gitarze, basie i bębnie djembe. Namiętnie zbieram polskie szkło vintage z lat 70-tych.