Emilia Szydłowska

Koordynator projektów

Emilia Szydłowska

 

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalizacją psychologia pracy, organizacji i zarządzania oraz psychologia międzykulturowa i rodzaju. Mam roczne doświadczenie rekrutacyjne w dwóch dużych korporacjach. Współpracowałam także z fundacjami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami kultury.

 

 

W Solution zajmuję się koordynacją projektów takich jak: szkolenia, warsztaty, Assessment Centre, Development Centre, Badanie 360 i wiele innych. Rozwijam się także w kierunku trenerskim. W swojej pracy staram się łączyć wiedzę psychologiczną, umiejętności występowania na scenie i znajomość języków obcych.

 

Mówię płynnie po angielsku i hiszpańsku, ważnym wydarzeniem w moim życiu był Erasmus w Barcelonie, lubię podróżować. Popołudniami udzielam konwersacji z języka hiszpańskiego.

 

Przez 2 lata należałam do klubu przemówień publicznych Toastmasters realizując ścieżkę mówczą. Od 6 lat zajmuję się improwizacją teatralną, szkoląc się u trenerów polskich i zagranicznych, jeżdżąc na festiwale, występując na scenie. Jest to moja pasja.