20 lat Solution

Szanowni Państwo,

zapraszamy do obejrzenia galerii z konferencji, na której świętowaliśmy 20 lat Solution. Jesteśmy wdzięczni, że jesteści Państwo z nami już tyle lat i chcielibyśmy podziękować słowami naszego Prezesa:

 

 

Szanowni Państwo
Minęło 20 lat, od kiedy rozpoczęliśmy działalność na rynku. Uczciliśmy to organizując konferencję „Rozwiązania dla HR” dla naszych klientów. To było bardzo intensywne wydarzenie, dużo spotkań, ciekawych historii, wiedzy przekazywanej przez naszych klientów, partnerów i konsultantów. Dziękuje szczególnie naszym klientom i partnerom, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie i poprowadzenie prezentacji case study własnych projektów. To bardzo dużo dla nas, dla mnie, znaczyło i jeszcze raz serdecznie dziękuje. Dziękuje również wszystkim, którzy się pojawili i byli z nami tego dnia. Jestem przekonany, czytając Państwa opinie o naszej konferencji, że wynieśli Państwo dla siebie inspiracje i pomysły.
Przed nami kolejne 20 lat pracy. To dużo klientów do poznania i projektów do zrealizowania.
Dziękuje i zapraszam do współpracy

Marcin Chabowski

Podczas konferencji Solution pokazało bardzo duże zrozumienie biznesu oraz szeroki przekrój projektów.

Dowiedziałem się, że podejście Solution do projektów jest bardzo usystematyzowane, wręcz inżynierskie. Taki rodzaj współpracy bardzo dobrze wpisuje się w sposób przyswajania wiedzy w branży produkcyjnej.

Znam Solution od wielu lat i czuję się podbudowany faktem, że firma tak dynamicznie idzie do przodu i wciąż oferuje nowe produkty.

Prezentacja ZŁOTE RUNO, poprowadzona przez wieloletniego klienta Solution udowodniła, że projekty firmy naprawdę przynoszą rezultaty.